Kutyaimádók figyelem!

Csapatunk új tagját keressük a 1024 Bp. Keleti Károly utcában lévő boltunkba

Ha Neked is szenvedélyed a nyersetetés és a kutyák egészséges táplálása és te sem tudod megállni, hogy munkaidőben is ezzel foglalkozz, ám olyan főnökre vágysz, aki ennek kifejezetten örül , akkor most itt a lehetőség! Gyere hozzánk dolgozni!

Amit kínálunk:

  • Teljes állás (8 órás munkakör)
  • Rugalmas beosztás
  • Családias légkör
  • Kutyabarát munkahely
  • A világ legkedvesebb vásárlói
  • Dolgozói kedvezmény

Eladói tapasztalat nem feltétel, sokkal többre értékeljük:

  • ha sokat mosolyogsz
  • segítőkész vagy
  • jól kommunikálsz és beszélsz angolul
  • vevőközpontúan gondolkodsz
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • kedveled a termékeinket

…a többi megtanulható és természetesen segíteni is fogunk ebben

Egyszóval, ha például már eluntad az irodai teendőket és az egész napos íróasztal feletti görnyedést és valami változatosabb munkára vágysz egy jó hangulatú helyen, ahol a kutyusok egymásnak adják a kilincset, akkor nálunk a helyed.

Jelentkezésedet rövid, fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk az info@barfstore.hu címre vagy személyesen is oda tudod adni üzletünkben, nyitvatartási időben. Várunk szeretettel!

Neked éppen nem aktuális ez a lehetőség, de ismersz olyan személyt, aki számára ez értékes információ lehet? Kérjük oszd meg vele is!

Üdvözlettel,
Sörös Ivett – ügyvezető